Forum Tr Her Konu,Bilgi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
FrmTr Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Paz Şub. 25, 2018 1:45 pm
Paz Şub. 25, 2018 12:55 pm
Paz Şub. 25, 2018 12:37 pm
C.tesi Ocak 06, 2018 10:45 pm
Paz Ara. 31, 2017 10:43 am
Paz Eyl. 03, 2017 1:52 pm
Paz Eyl. 03, 2017 1:37 pm
Cuma Kas. 25, 2016 7:04 pm
Çarş. Ekim 19, 2016 8:17 pm
Çarş. Ekim 19, 2016 8:06 pm

Sevgi Sözleri

2 posters
YazarMesaj
MrsSaul
Özel Üye
Özel Üye

Aktiflik :
Sevgi Sözleri Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Sevgi Sözleri Right_bar_bleue

Güç :

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :
Sevgi Sözleri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sevgi Sözleri Right_bar_bleue

Takım : Sevgi Sözleri F_bahc10
Ruh Halim : Sevgi Sözleri Olgun10
Kişisel İleti : <marquee><b>Turkiye'nin her saniye Gelişen Forumu FRMTR</b></marquee>
İfadeniz : Sevgi Sözleri F2a49e77adcbd8486691fb6efd0c4aac

Sevgi Sözleri Empty
MesajKonu: Sevgi Sözleri   Sevgi Sözleri EmptyPaz Ara. 28, 2008 9:41 am

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

Hani gözler vardir sözleri anlatir, hani sözler vardir gözleri anlatir, bir de ask vardir seni anlatir...

Dün gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi, haber saldim rüzgarlara, fisildasinlar kulagina seni ne kadar çok özledigimi...

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldi, ben seni bugün de sevmeyecegim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarin sevecegim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek!

Agzimdan çikacak söz olsan konusmam, gözümden akacak yas olsan aglamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere birakmam!

Günesi seviyorum diyorsun günes açinca gölgeye kaçiyorsun. Yagmuru seviyorum diyorsun yagmur yaginca semsiyeni açiyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdigini söylüyorsun!

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayim kokunu. Sevda essin basak saçlarinda, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsin ölümüm olsun.

Eger seni nasil ve ne kadar sevdigimi ögrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalisin çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamiyorum. Ama bir seyi bil ki seni çok seviyorum…

Dünde, bugünde, yarinda… Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!

Sana yildizlar kadar yakin olmak isterdim, her baktiginda beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim, üzüldügünde gözyaslarini yagmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni, seni sevdigim kadar sevebilmen için…

Yardim etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yasama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. Ihtiyacim var bu ara unutmak üzereyim mutlulugu, unuttum sicak bir çayin tadini, esen rüzgarin serinligini, hadi durma öyle hatiralarimi canlandir, iyi olanlari…

Sana bahçeden gül degil günesten atom koparip getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

@--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü bu uzaklarda elimden ancak bu kadari geliyor. Ama bil ki gerçegini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdigimi fisildamak.. Seni seviyorum! Askim, birtanem, her seyimsin…

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamiyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamiyorum. Öylesine baglanmisim ki sensiz duramiyorum.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

Gençligine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Seni sevdigim kadar yasasaydim; ölümsüzlügün adini ask koyardim...

Eger gökyüzü bir parça kagit, deniz bir sise mürekkep olsaydi yine de sana olan duygularimi yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

Allah gücü erkege, güzelligi kadina vermis... Ne var ki her seyi yenen güç, güzellige yenilmis...

Biliyorsun her gökkusaginin bittigi yerde bir hazine saklanirmis. Gökusagini takip ettim geçenlerde sende bitti... En degerli hazinemsin benim, canimsin

Seni günde bir defa düsünüyorum o da 24 saatime maloluyor.

Bir deniz düsün "susuz", bir gece düsün "uykusuz", bir insan düsün "sevgisiz", bir bahar düsün "çiçeksiz", bir de beni düsün "sensiz"...

Yatagini gül yapraklariyla, rüyalarini papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarini da ben aldim ki sen rahat uyu birtanem!

Askim yatagin, sevgim yorganin, yüregim yastigin olsun iyi uyu birtanem

Sevginin oldugu yerde mantik olmaz derler... Ne kadar dogru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklim basimdan gitti... Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim...

By_PaTRoN
Admin
Admin
By_PaTRoN

Erkek Mesaj Sayısı : 91
Aktiflik :
Sevgi Sözleri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sevgi Sözleri Right_bar_bleue

Güç :

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :
Sevgi Sözleri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sevgi Sözleri Right_bar_bleue

Takım : Sevgi Sözleri Gs10
Ruh Halim : Sevgi Sözleri Asik10
Kişisel İleti : <marquee><b>Turkiye'nin her saniye Gelişen Forumu FRMTR</b></marquee>
İfadeniz : Sevgi Sözleri Bc7705e9baccc72092bb0a969f20f07e
Sanal Hayvanın : Sevgi Sözleri 5aslanwa7ff6iu0dy2

Sevgi Sözleri Empty
MesajKonu: Geri: Sevgi Sözleri   Sevgi Sözleri EmptyPaz Ara. 28, 2008 11:13 am

Te$ekkürLer!
http://frmtr.hareketforum.biz

Sevgi Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevgi Sözleri
» Bunlarda Benden Aşk Sözleri